شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات ایرانیان ام دی اف

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی ایرانیان ام دی اف به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت ایرانیان ام دی اف هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسط ایرانیان ام دی اف به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ایرانیان ام دی اف است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ایرانیان ام دی اف از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایرانیان ام دی اف منطبق با قوانین کشور، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایرانیان ام دی اف تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج خواهد شد، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ایرانیان ام دی اف اقدام کند.
همچنین از آنجا که ایرانیان ام دی اف یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده، هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند

 

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط ایرانیان ام دی اف از شرکت‌های معتبر، تولیدکنندگان و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری، عرضه و به فروش میرسد.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده تولیدکننده و وارد کننده است.
– فاکتور کالاهایی که عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار ارسال می‌شود.
– خریدار موظف است پس از دریافت سفارش عدم صحت کالا را ظرف ۱ ساعت گزارش کند.
– پس از تسویه که به معنی تایید کامل قوانین و شرایط مندرج در فاکتور است جذب خودرو برای فرستادن کالا انجام میشود که بستگی به توافق خریدار به منظور دریافت بار به وسیله راننده جذب شده ایشان یا ایرانیان ام دی اف دارد.
– برگشت از فروش تنها در صورت عدم انطباق کالای فرستاده شده با فاکتور که باید به تایید کارشناس مورد تایید ایرانیان ام دی اف برسد امکان پذیر است.

ارتباطات الکترونیکی

روشهای ارسال فاکتور و ‌دریافت سفارش از راه خطوط تلفنی ایرانیان ام دی اف، پیامک و پیامرسان های مورد تایید ایرانیان ام دی اف انجام میشود.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– پیش از واریز در زمان مقرر که متعاقبا ذیل پیش قاکتور ذکر شده امکان تغییر قیمت یا موجودی و یا کنسل کردن فروش توسط فروشنده امکان پذیر است. – کنسل شدن تحویل سفارش به هر دلیل پس از تسویه کامل و فروش قطعی منجر به استرداد مبلغ فاکتور با کسر مبالغ احتمالی از قبیل جذب خودرو یا هزینه های احتمالی جابجایی و نیز زمان لازم برای مبادلات نظام بانکی خواهد بود. که تمام مراحل در هماهنگی با خریدار انجام میشود.
– تایید مندرجات قید شده در ذیل نسخه فاکتور به معنی توافق خریدار با فروشنده است.
– اعلام نشانی برای دریافت بار از سوی خریدار به معنی تایید حضور خود خریدار یا نماینده ی ایشان برای دریافت سفارش است. بدیهی است این بند درباره موارد جذب خودرو توسط ایرانیان ان دی اف صادق است.

خسارت در هنگام حمل
– راننده به عنوان نماینده خریدار موظف به دریافت کامل سفارش و رساندن سلامت آن به ایشان میباشد. در غیر اینصورت بیمه پیوست بارنامه و متصدی باربری پاسخگو خواهد بود. زمان قابل پذیرش برای گزارش آسیب حین حمل در هنگام دریافت بار توسط خریدار و در حضور راننده است نه پس از آن.

نظرات کاربران
نظرات کاربران پس از تایید فنی ادمین ها در سایت منتشر میشود.

error: Content is protected !!
علاقه مندی 0
مقایسه
Call Now Buttonتماس بگیرید
مشاوره برای سفارش محصول