کیفیت هایگلاس آلکی


در ایران آلکی فعالیت خود را در سال 2017 آغاز کرد. این برند در حوزه محصولات چوبی فعالیت نمود و برای تامین نیاز پانل های هایگلاس بازار ایران و منطقه با کیفیت درجه یک و قابل رقابت با انواع نمونه های مشابه درجه یک وارداتی تاسیس شد. پانل های ام دی اف هایگلاس جهت استفاده در کابینت آشپزخانه، کمد های اتاق خواب، مبلمان اداری، یونیت های تلویزیون، قفسه ها، میز پذیرش، دکوراسیون فروشگاه ها و … طیف گسترده ای از کاربردها را پوشش می دهند.

“استفاده بهینه ی فناوری های روز و آینده نگرانه در صنعت چوب” چشم انداز کارخانه آلکی در ایران است. فعالیت های این برند که در گام نخست با تولید پانل های هایگلاس با نگاهی کاربردی، زیبایی شناختی و هنری در معماری و معماری داخلی آغاز به فعالیت نموده است، به تدریج در دیگر زمینه های مربوط به صنایع چوب نیز با چشم اندازی گسترده در بازار خاورمیانه و جهان متفاوت از سایر برندهای فعال در صنعت چوب، تمامی مراحل تحقیق و توسعه، مهندسی محصول، طراحی و تولید خود را در داخل ایران انجام داد و همانند WINTECH که با سرمایه گذاری گروه شرکت های صنعتی ADO ترکیه به ثمر رسیده است، با الهام از منابع فرهنگی غنی کشور ایران در ارائه محصول و با اهدافی در سطح جهانی آغاز به فعالیت کرد. ارائه ی حق انتخاب گسترده با تنوع محصول، شریک شما در معماری و معماری داخلی خواهد بود و با راهبرد کیفیتی که از ریشه های عمیق آن سرچشمه می گیرد، اعتمادی کامل از محصول را به خریداران هدیه می کند. آلکی با شناخت کامل به مسئولیت های خود در قبال نام بزرگ و آشنای وین تک برای ایرانیان به رسالت خود در پایبندی به اصول و معیارهای جهانی متعهد است.

آرمان شرکت آلکی همیشه و در هر لحظه آن است که در همه ی زمینه های فعالیتش، مورد اعتماد و منتخب مشتری باشد و اینکه آل کی همیشه تداعی کننده ی اولین برند در صنعت ام دی اف هایگلاس به ذهن مشتریان خطور کند و شاخص کیفیت ام دی اف هایگلاس باشد. محصولاتی که با پیشرفته ترین و به روزترین تکنولوژی های جهان تولید و توسعه ای پایدار، مداوم و یکپارچه را پدیدار شود.

کارخانه ی آلکی به عنوان تولیدکننده ی پانل های ام دی اف هایگلاس، به وظایف خود در خصوص مسئولیت های زیست محیطی به طورکامل واقف بوده و در همه ی فرآیند تولید، با حفظ ارزش محیط زیست و طبیعت، پایبند به مسئولیت های اجتماعی خود است و در چهار چوب اصول و معیارهای شورای حمایت از جنگل هاFSC (Forest steward Ship Counsil) فعالیت می نماید. استفاده از منابع چوبی و غیر چوبی جنگل ها مطابق با اصول و معیارهای شورای حمایت از جنگل ها FSC، بیانگر این اصل است، که ALKI در انتخاب مواد اولیه جهت ارائه تولید و خدمات خود محصولاتی را مورد استفاده قرار می دهد که در خصوص منابع جنگل و حفاظت از اکو سیستم کلیه اصول FSC را رعایت کند.

هدف آلکی، تولید محصولاتی با استانداردهای روز جهان، مطابق با اصول و معیارهای فنی است. خط مشی کیفیت ALKI بر پایه ی رضایت کامل مشتریان بنا نهاده شده است. یکی از شرایطی که ام دی اف آلکی برای رسیدن به رضایت مشتری در روند تولید و ارائه ی محصول فراهم آورده است، آن است که همه ی تصمیمات با مشارکت نیروی انسانی متخصص بخش های مربوطه گرفته می شود. همچنین برای افزایش قدرت رقابت برند در بازار به اقتصادی بودن محصولات توجه ویژه ای شده است.


چشم انداز آلکی، تولید پانل های هایگلاس برای بازار داخلی ایران و بازارهای جهانی و ارائه محصولاتی با کیفیت بسیار بالا به همراه خدماتی مطلوب برای مشتریان عنوان شده است. در این مسیر کارخانه ی آلکی تولید پانل های هایگلاس با تکنولوژی های روز و فناوری های پیشرفته با معیارهای بین المللی را هدف قرار داده است. برند آل کی در چهارچوب هویت سازمانی خود، در همگی زمینه های فعالیت و در سراسر بازارهای خود مطرح بودن به عنوان برندی پیشگام و مورد اعتماد را هدف قرار داده و این موضوع تنها با همدلی نیروی انسانی مجموعه آلکی و همراهی مشتریان میسر می شود. همه ی کارکنان مجموعه آلکی با هیجانی غیرقابل وصف تلاش می نمایند تا این برند چه در داخل کشور و چه در گستره ی جهانی به عنوان برندی ممتاز مطرح شود. آلکی در راه توسعه پایدار و یکپارچه، در همه ی حوزه های جغرافیایی فعالیت خود، رضایتمندی مصرف کننده را مبنا قرار داده و با پایبندی کامل به مسئولیت های اجتماعی و محیط زیستی فعالیت می نماید.

آریا فرزامند
ژوئن 25, 2020